logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

        Nasza szkoła  oferuje młodzieży szkolnej zawkaterowanie w Bursie szkolnej mieszczącej się  w Miechowie przy ul. Sienkiewicza 27a.
Bursa szkolna usytuowana jest w budynku obok PKO, KBS i UGiM w centrum miasta. Z bursy blisko jest do naszej szkoły - Zespołu Szkół Nr 1, Dworca Autobusowego, PKP, do miejskich ośrodków kultury, do Bazyliki Mniejszej, "Biedronki".

Bursa Szkolna w Miechowie
ul. Sienkiewicza 27a, 32-200 Miechów tel/fax: (041) 383 11 00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.bursa.miechow.net/index.html 

Bursa szkolna zapewnia swoim wychowankom:

 • całodobową opiekę wychowawczą sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
 • możliwość korzystania z porad psychologa, pedagoga, logopedy;
 • zakwaterowanie w estetycznie urządzonych pokojach 1,2, 3 ,4- osobowych
 • odnowione węzły sanitarne z ciepłą wodą;
 • możliwość korzystania z bogatego księgozbioru bursy;
 • atrakcyjną organizację czasu wolnego;
 • Internet bezprzewodowy Wi-Fi dostępny we wszystkich pomieszczeniach bursy;
 • świetlicę wyposażoną w TV, video, DVD, stół pingpongowy, bilard;
 • stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu;
 • pomieszczenie do ćwiczeń gimnastycznych orazGRY NAinstrumencie muzycznym;
 • dofinansowanie do biletów do kina, teatru, galerii, siłowni oraz wycieczek;
 • pełne całodzienne wyżywienie;

Zapraszamy wszystkich chętnych do zamieszkania w  bursie szkolnej!