Uwaga! W stażach nie mogą brać udziału uczniowie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 korzystali z tej formy wsparcia u pracodawców.

Na staże zawodowe będą rekrutowani uczniowie, którzy w momencie składania dokumentów mają ukończone 16 lat.

W trakcie stażu uczniowie zobowiązani są do przestrzegania procedur związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem pandemii COVID 19.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w stażach zawodowych u pracodawców, proszeni są o:

1. Zapoznanie się z Regulaminem zasad rekrutacji i uczestnictwa w projekcie i Szczegółowymi zasadami rekrutacji na staże.
  2. Złożenie:

Wypełnione komputerowo dokumenty rekrutacyjne z prawidłowo wydrukowanymi logotypami (nagłówek) należy złożyć u Koordynatora ds. staży zawodowych i współpracy z pracodawcami, Pani Justyny Kwinty w terminie:

• 1,2 czerwca 2021 roku w godz. 13.30 - 14.30 w sali nr 20.
  • 7,8,9, czerwca 2021 roku w godz. 13.00 - 14.00 w sali nr 1 (pawilon)

Wszystkie dokumenty rekrutacyjne muszą być podpisane przez ucznia, w przypadku uczniów niepełnoletnich również przez rodzica/opiekuna prawnego.