logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

Uwaga! W stażach nie mogą brać udziału uczniowie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 korzystali z tej formy wsparcia u pracodawców.

Na staże zawodowe będą rekrutowani uczniowie, którzy w momencie składania dokumentów mają ukończone 16 lat.

W trakcie stażu uczniowie zobowiązani są do przestrzegania procedur związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem pandemii COVID 19.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w stażach zawodowych u pracodawców, proszeni są o:

  1. Zapoznanie się z Regulaminem zasad rekrutacji i uczestnictwa w projekcie i Szczegółowymi zasadami rekrutacji na staże.
  2. Złożenie:

Wypełnione komputerowo dokumenty rekrutacyjne z prawidłowo wydrukowanymi logotypami (nagłówek) należy złożyć u Koordynatora ds. staży zawodowych i współpracy z pracodawcami, Pani Justyny Kwinty w terminie:

  • 1,2 czerwca 2021 roku w godz. 13.30 - 14.30 w sali nr 20.
  • 7,8,9, czerwca 2021 roku w godz. 13.00 - 14.00 w sali nr 1 (pawilon)

Wszystkie dokumenty rekrutacyjne muszą być podpisane przez ucznia, w przypadku uczniów niepełnoletnich również przez rodzica/opiekuna prawnego.