logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

W ramach projekt "Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych Powiatu Miechowskiego na bazie Zespołu Szkół Nr 1 i Zespołu Szkół Nr 2"w pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021 w Zespole szkół Nr 1 w Miechowie została przeprowadzona modernizacja sali w budynku przy ul. Sobieskiego 8 oraz modernizacja 2 sal w budynku przy ul. Racławickiej 23. Doposażono pracownie w sprzęt dydaktyczny, tj.:

 • Tachimetr - 1 szt.,
  SPR2020 1
 • Komputery stacjonarne - 15 szt.,
  SPR2020 2
 • Drukarki - 8 szt.
  SPR2020 3
 • Serwis obiadowy, kawowy, sztućce.
  SPR2020 4

Przeprowadzono postepowanie przetargowe na kurs:

 • prawa jazdy,
 • operatora wózka widłowego,
 • kosmetyczki z elementami wizażu,
 • cukierniczy,
 • kelnerski,
 • fakturzystki/fakturzysty z obsługą komputera i kas fiskalnych.

Obecnie trwa:

 • kurs operatora wózka widłowego - 14 uczniów,
 • kurs prawa jazdy- 20 uczniów,
 • kurs kelnerski - 20 uczniów.

Do 15 marca ma być zrealizowany kurs: cukierniczy, kosmetyczki z elementami wizażu oraz fakturzystki/fakturzysty z obsługą komputera i kas fiskalnych.

Przydzielono pomoc stypendialną 10 uczniomszczególnie uzdolnionych z przedmiotów zawodowych kształcących się w Technikum w zawodzie: technik geodeta, technik logistyk, technik ekonomista

W stażach zawodowych realizowanych w ramach projektu, skorzystało 50 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach: technik ekonomista, technik geodeta, technik handlowiec, technik logistyk oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Staże zawodowe odbywały się w czasie wakacji 2020 r., u 37 pracodawców, trwały 4 tygodnie i wykraczały poza zakres kształcenia zawodowego. Uczniowie otrzymali certyfikaty i stypendium w wysokości 2 300,00 zł. Koordynator ds. staży - Justyna Kwinta

SPR2020 5

SPR2020 6