logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W MIECHOWIE W SESJI
STYCZEŃ-LUTY 2020 R.

 

Technik ekonomista-98%

Technik geodeta- 100%

Technik żywienia i usług gastronomicznych-96%

Technik handlowiec- 97%

Technik logistyk- 94 %

Branżowa Szkoła I Stopnia- 100%

 


 

Wyniki Egzaminu Maturalnego w 2019r.
w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie

 

Egzamin maturalny w szkole zdało- 74% absolwentów

Najwyższe wyniki uzyskały klasy:

- Klasa IV GR technik ekonomista i technik geodeta- 96%

Klasa IV P technik ekonomista- 83%