logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

W sobotę, 27 stycznia tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Nr 1 przeżyli swój niezapomniany bal – studniówkę.
Otwierając oficjalnie bal, dyrektor szkoły Marzena Samborska podkreślała, iż szkoła to nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie i ich losy.

Lata szkolne łączą ludzi w szczególny sposób. To czas nawiązywania przyjaźni, to czas pierwszych miłości, czas kształtowania charakterów i czas dojrzewania.

    Święty Jan Paweł II mówił:

,,To, co otrzymałem w latach szkolnych do dzisiaj owocuje w moim życiu-
        miłość do Boga, Ojczyzny, szacunek do człowieka i pracy,
     otwartość na świat i jego problemy”.

Pani dyrektor życzyła młodzieży dobrze zdanych egzaminów, które staną się przepustką do dalszego kształcenia oraz osiągania sukcesów w życiu osobistym i na rynku pracy. Do życzeń dołączył się długoletni dyrektor szkoły Pan Józef Tochowicz, który bacznie oberwuje życie szkoły i stara się w nim uczestniczyć. W imieniu rodziców podziękowania dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom złożył Pan Bogusław Łanecki.

Młodzież prowadząca uroczystosć: Renata Gębka, Artur Kulak, Anna Rybicka i Michał Skóra.

Wychowawcami klas maturalnych są w tym roku:  Ewa Bierońska, Joanna Nowak, Małgorzata Perczyńska, Renata Węgrzynowicz, Katarzyna Wilk.

Czas Studniówki był czasem szczególnym i choć trwała ona zaledwie jedną noc, wspominana będzie latami.