logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

Nasi uczniowie z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodzie cukiernik -Kinga Mazur i Agnieszka Studziżba oraz uczeń Olgierd Kowalik kształcący się w zawodzie piekarz pod opieką nauczyciela p. Lucyny Kubik, wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz odbywającym się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie.

W części praktycznej konkursu cukiernicy musieli wykonać tort, ciasteczka bankietowe oraz figurki marcepanowe natomiast piekarze - chleb zdobiony, chałkę oraz wypiek wystawienniczy. W obydwu tych kategoriach tematem przewodnim był "Powiew wiosny".
Nasi cukiernicy spisali się wspaniale zdobywając wyróżnienia (tort był pyszny ). Uczennice odbywają praktykę w Cukierni Krzysztof Wilk i Tomasz Wilk s.c. z siedzibą w Krakowie. Piekarz Olgierd, który odbywa praktyki w Piekarni "ARCHITEKTON" SP.Z.O.O Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe  w Mechowie  zajął zaszczytne III miejsce. Serdecznie gratulujemy.
Konkurs odbywał się pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

</