Nasi uczniowie z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodzie cukiernik -Kinga Mazur i Agnieszka Studziżba oraz uczeń Olgierd Kowalik kształcący się w zawodzie piekarz pod opieką nauczyciela p. Lucyny Kubik, wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz odbywającym się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie.

Nasi cukiernicy spisali się wspaniale zdobywając wyróżnienia (tort był pyszny ). Uczennice odbywają praktykę w Cukierni Krzysztof Wilk i Tomasz Wilk s.c. z siedzibą w Krakowie. Piekarz Olgierd, który odbywa praktyki w Piekarni "ARCHITEKTON" SP.Z.O.O Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe  w Mechowie  zajął zaszczytne III miejsce. Serdecznie gratulujemy.
Konkurs odbywał się pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

</