logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 I 2016/2017

sam2016

samorzad2016 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 mgr Edyta Serafin
   mgr Justyna Kwinta

                                                                    ***                                                                         

Spotkanie opłatkowe Samorządu Uczniowskiego z Dyrekcją Szkoły, Opiekunami, Katechetami jest już tradycją  w naszej szkole.

DSC02213

DSC 0326


Rada Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2014/2015

 Przewodniczący:  Marcin Wójcik kl  III G

Zastępca  Angelika Marzec kl  III P /  Oliwia Łapot kl IIS

     Pomoc zastępcy Wioletta Ostrowska  kl II G

                       Skarbnik Adrian Grębosz kl II H
Sekretarz:  Agnieszka Szewczyk  kl  III G / Gabriela Żurowicz kl II S