logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

W tym roku szkolnym mury "Ekonomika" opuściło 141 abiturientów.  Uroczystość pożegnania klas maturalnych rozpoczęła część artystyczna, upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

Montaż słowno muzyczny przygotowali uczniowie klasy 1h pod kierunkiem p. Marii Idzik.

   

Pani Dyrektor Marzena Samborska podziękowała uczniom za wytrwałą pracę i za dbanie o wizerunek szkoły oraz wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską. Rodzice najlepszych absolwentów otrzymali listy gratulacyjne. Podziękowania skierowane zostały także do nauczycieli i wychowawców klas kończących szkołę oraz do Rady Rodziców.

Jak najlepszych wyników na maturze i dostania się na wymarzone studia oraz powodzenia w dorosłym życiu życzył młodzieży wicestarosta miechowski Jerzy Pułka.

Przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali Dyrekcji za współpracę, a młodzieży życzyli dobrych wyników na maturze.

Pożegnanie sztandaru szkoły przez przedstawicieli klas kończących szkołę.

 

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem

p. Beaty Szarek i Katarzyny Muchy.

Życzymy naszym maturzystom powodzenia. Mamy nadzieję, że zdane egzaminy będą udanym startem w dorosłe życie. Trzymamy kciuki!

 

 

 

 ABSOLWENCI ROCZNIK 2016

Klasa IV G kształcąca w zawodzie technik geodeta

Wychowawca: Iwona Lewartowska

 

 Klasa IV H kształcąca w zawodzie technik handlowiec

Wychowawca: Marzena Walczak

 

Klasa IV P kształcąca w zawodzie technik ekonomista
Wychowawca: Jolanta Musiał Hac

 

Klasa IV R kształcąca w zawodzie technik ekonomista
Wychowawca: Dorota Stępień Skrzypek

 

Klasa IV S kształcąca w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych
Wychowawca: Lucyna Kubik

 

Przedstawiciele słuchaczy kończących Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Opiekun semestru: Danuta Staniek