grudzień 2015

MASZ ZAWÓD, MASZ PRACĘ, MASZ PIENIĄDZE !

POMOGLIŚMY ZDOBYĆ CIEKAWY ZAWÓD
JUŻ WIELU UCZNIOM
PRZYJDŹ - POMOŻEMY I TOBIE!

NASZ ABSOLWENT

posiada maturę i tytuł technika,
to dobrze wykształcony fachowiec, przygotowany do dalszej nauki, umiejący

znaleźć się na rynku pracy w kraju i zagranicą.

Dyplom potwierdzający kwalifikację w zawodzie uznawany jest we wszystkich
krajach Unii Europejskiej.

JESTEŚMY SZKOŁĄ

z pasją, przyjazną uczniom i rodzicom, rozwijającą samodzielność, przedsiębiorczość i pozytywne myślenie.

ZAPRASZAMY DO KONTYNUOWANIA NAUKI W SZKOLE KSZTAŁCĄCEJ W ZAWODZIE:

TECHNIK HANDLOWIEC

Wielki świat opiera się na handlu.
Dołącz do tego świata i Ty wybierając kształcenie w zawodzie technik handlowiec!

1h

Przedstawiciel handlowy, merchandiser, sales manager
— to zawody obecnie bardzo poszukiwane
na rynku pracy!

Absolwent tej szkoły otrzyma dyplom technika handlowca, który honorowany jest w całej Unii Europejskiej!

Perspektywy zawodowe praca -  absolwenci tego kierunku mogą być zatrudnieni:

• jako przedstawiciele handlowi firm,
  • w działach handlowych firm państwowych i prywatnych,
  • w działach logistyki,
  • jako personel zarządzający placówkami detalicznymi i hurtowymi,
  • w działach marketingu firm handlowych,
  • jako pracownicy biurowi.

Absolwenci posiadają umiejętności wykorzystywania w przyszłej pracy programów komputerowych: kadrowo-płacowych, finansowo-księgowych oraz magazynowych. Są także przygotowani do prowadzenia korespondencji handlowej i personalnej, przygotowywania i prowadzenia spotkań służbowych, obsługują także sprzęt i urządzenia techniki biurowej.

Umiejętność obsługi kas fiskalnych i innych urządzeń jest niezbędna w zawodzie handlowca.

Ukończenie szkoły daje bardzo dobre podstawy do kontynuowania nauki na kierunkach: ekonomia, prawo, zarządzanie, marketing, finanse, rachunkowość, bankowość.