logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Licznik odwiedziń
709331
Dziś96
Wczoraj1725
Ten tydzień3026
Ten miesiąc28101
Wszystkie709331
maj 2020
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

          W Zespole Szkól Nr 1 prężnie działa Samorząd Uczniowski, który tworzą uczniowie wybrani przez ogół społeczności szkolnej. To Samorządowi, który jest inicjatorem wielu zadań i przedsięwzięć realizowanych w szkole, przypada szczególna rola w wychowaniu i oddziaływaniu na młodzież.

Samorząd Uczniowski, pragnąc uczynić życie szkolne użytecznym, we współpracy z członkami szkolnego koła PCK, niesie pomoc potrzebującym, włączając się w różnego rodzaju akcje m.in. „Pomóżmy dzieciom”. Na potrzeby Domu Dziecka, szpitali, Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zagorzycach, zbierane są: używana odzież, obuwie, zabawki, kupowane są słodycze i prezenty. Samorząd Uczniowski pamięta o Dniu Edukacji Narodowej, rocznicach, ważnych wydarzeniach historycznych i lokalnych. Stara się również urozmaicić młodzieży szkolnej pierwszy dzień wiosny, przypadający na 21 marca. Aby w szkole było ciekawie i nie trzeba było szukać atrakcji poza jej budynkiem, organizowane są happeningi, wybory Miss i Mistera Wiosny, korowody przebierańców. Na te okazje przygotowywane są okolicznościowe akademie. Zgodnie z hasłami „Szkoła z pasją” i „Wiosną rozkwitają młode talenty” młodzież może  zaprezentować się w nowej, nietypowej odsłonie

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

DSC05983

PRZEWODNICZĄCY Mateusz Skinderowicz kl.II L

Zastępcy przewodniczącego: Kamila Lewandowska  kl. II P

                                               Ewa Kołodziejczyk kl. II L
                                               Kacper Gołąb kl. II GR
                                               Jakub Kozłowski kl. I S                                                                                  

Członkowie Samorządu:     
                                       Renata Gębka kl. I HR 
                                        Paweł Więcławek kl. III H
                                        Kacper Bojarski kl. II L
                                        Natalia Nowak  kl. II GR
                                        Kamila Kornaś kl. I S
                                        Nikola Rolka kl. I S
                                        Magda Oleksiak kl. IIIp
                                        Adrian Szymczyk kl. IIIgr


 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI Z POPRZEDNICH KADENCJI