logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża
Licznik odwiedziń
845912
Dziś699
Wczoraj1052
Ten tydzień2802
Ten miesiąc35083
Wszystkie845912
wrzesień 2020
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

dyrnowe11 

mgr inż. Marzena Samborska  
dyrektor szkoły

                  dyrektor22                                     DSCN5190

mgr Władysław Mastrzykowski                mgr Agata Malinowska-Sepielak
                    z-ca dyrektora                                                z-ca dyrektora

 

mgr Marzena Walczak                                         mgr Piotr Grządziel

   kierownik szkoleń                                                  kierownik szkoleń                                        
      praktycznych                                                           praktycznych
                                                                                 do szkół medycznych

 

Młody człowiek potrzebuje wzorców, aby móc rozwijać się prawidłowo, kogoś, z kim mógłby się utożsamiać, z kogo mógłby brać przykład. O takich potrzebach  młodych ludzi mówił w swoim wierszu Tadeusz Różewicz: „ Szukam nauczyciela i mistrza. Niech przywróci wzrok, słuch i mowę. Niech na nowo nazwie rzeczy i pojęcia. Niech odzieli światło od ciemności”.

Pracownicy tej szkoły to nauczyciele o wysokich kwalifikacjach zawodowych, egzaminatorzy, ludzie życzliwi i otwarci na potrzeby uczniów.

Życzmy sobie, aby nasza szkoła zawsze miała takich nauczycieli, którzy przeprowadzą uczniów przez trudny okres dojrzewania, przekażą im swoją wiedzę, wyposażą młodych ludzi w niezbędne umiejętności, zaszczepią w nich wrażliwość i miłość do drugiego człowieka, wiarę w wyznawane wartości oraz pokażą, jak żyć.     

DSC06541

                                          Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie