Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie
ul. Racławicka 23

tel. (041) 383-10-89 sekretariat

www.ekonomik.miechow.edu.pl

zaprasza po najlepszy start w dobrą przyszłość !

Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie, popularnie nazywany „Ekonomikiem” jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się szkołą, do której zapraszamy w celu kontynuowania nauki. Nasz szkoła jest największą szkołą w Powiecie Miechowskim. We wrześniu 2014r. naukę rozpoczęło 900 uczniów, uczących się w 37 oddziałach. „Ekonomik” to „Szkoła z pasją”, realizująca hasło „Bliżej ucznia”, otwarta na potrzeby wychowanków i zmieniające się zapotrzebowanie na rynku pracy. Absolwenci technikum otrzymują świadectwa dojrzałości i świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, co znacznie ułatwia im start na rynku pracy. Z roku na rok szkoła poszerza swoją ofertę edukacyjną.

dyrektorka