czerwiec 2015

W sobotę, 27 stycznia tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Nr 1 przeżyli swój niezapomniany bal – studniówkę.
Otwierając oficjalnie bal, dyrektor szkoły Marzena Samborska podkreślała, iż szkoła to nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie i ich losy.

Lata szkolne łączą ludzi w szczególny sposób. To czas nawiązywania przyjaźni, to czas pierwszych miłości, czas kształtowania charakterów i czas dojrzewania.

Święty Jan Paweł II mówił:

,,To, co otrzymałem w latach szkolnych do dzisiaj owocuje w moim życiu-
        miłość do Boga, Ojczyzny, szacunek do człowieka i pracy,
     otwartość na świat i jego problemy”.

Pani dyrektor życzyła młodzieży dobrze zdanych egzaminów, które staną się przepustką do dalszego kształcenia oraz osiągania sukcesów w życiu osobistym i na rynku pracy. Do życzeń dołączył się długoletni dyrektor szkoły Pan Józef Tochowicz, który bacznie oberwuje życie szkoły i stara się w nim uczestniczyć. W imieniu rodziców podziękowania dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom złożył Pan Bogusław Łanecki.

Młodzież prowadząca uroczystosć: Renata Gębka, Artur Kulak, Anna Rybicka i Michał Skóra.

Wychowawcami klas maturalnych są w tym roku:  Ewa Bierońska, Joanna Nowak, Małgorzata Perczyńska, Renata Węgrzynowicz, Katarzyna Wilk.

Czas Studniówki był czasem szczególnym i choć trwała ona zaledwie jedną noc, wspominana będzie latami.