logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Licznik odwiedziń
543616
Dziś60
Wczoraj1032
Ten tydzień2001
Ten miesiąc10752
Wszystkie543616
listopad 2019
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

Rok szkolny 1991/1992

 

  1. Bierowiec Jan
  2. Bogacz Barbara
  3. Bystrowska Ewa
  4. Cebula Marek
  5. Ciszewska Małgorzata
  6. Dąbrowska Aneta
  7. Derwisz Agnieszka
  8. Doniec Małgorzata
  9. Gądek Dorota
  10. Hałat Renata
  11. Hyży Urszula
  12. Iwaszko Paweł
  13. Kowal Wojciech
  14. Kowalska Anna
  15. Kubińska Renata
  16. Machejek Anna
  17. Majewska Jolanta
  18. Marecka Agnieszka
  19. Maślak Aneta
  20. Misiak Joanna
  21. Młynarkiewicz Anna
  22. Motyka Anna
  23. Perek Agnieszka
  24. Perek Lesław
  25. Piątkowska Dorota
  26. Podsiadło Halina
  27. Romanek Edyta
  28. Strzelecka Aneta
  29. Szymańska Wioletta
  30. Świderek Agnieszka
  31. Tiszler Ewa
  32. Uchto Jolanta
  33. Warchala Krzysztof
  34. Wąwoźny Mariusz
  35. Wrzesień Wioletta
  36. Zięba Artur
  37. Żur Renata

 

 

  1. Barańska Renata
  2. Biegaj Grażyna
  3. Bochniak Celina
  4. Cyganek Barbara
  5. Dziwisz Aneta
  6. Dunal Renata
  7. Grudzień Małgorzata
  8. Gugała Aneta
  9. Ibek Marzena
  10. Idzik Agata
  11. Idzik Anna Beata
  12. Idzik Anna Jolanta
  13. Krzywda Maria
  14. Kurczych Beata
  15. Kozioł Agnieszka
  16. Lniak Edyta
  17. Łach Beata
  18. Migza Barbara
  19. Marek Alicja
  20. Musiał Lucyna
  21. Ozga Iwona
  22. Pluta Alicja
  23. Płatek Bożena
  24. Podsiadło Edyta
  25. Rokita Wioletta
  26. Rup Iwona
  27. Skwarek Wioletta
  28. Słomska Joanna
  29. Sych Dorota
  30. Sypień Anna
  31. Szaleniec Elżbieta
  32. Trocińska Bożena
  33. Turek Krystyna
  34. Zioło Anna
  35. Żądło Wanda

 

Rok szkolny 1992/93

 

  1. Bieda Dariusz
  2. Bogacz Grzegorz
  3. Cichopek Aneta
  4. Domagała Edyta
  5. Domagała Wojciech
  6. Gomułka Marzena
  7. Karwat Edyta
  8. Klimczyk Agnieszka
  9. Klimek Małgorzata
  10. Kmita Renata
  11. Kowal Jolanta
  12. Koziołowski Artur
  13. Lepiarczyk Anna
  14. Lepiarczyk Renata
  15. Lisowska Wioletta
  16. Lorek Monika
  17. Magiera Krzysztof
  18. Marchewka Anna
  19. Mirowski Mirosław
  20. Młynarkiewicz Andrzej 
  21. Natkaniec Monika
  22. Niedbał Magdalena
  23. Oczkowicz Edyta
  24. Polarz Mariola
  25. Ratuch Agnieszka
  26. Rosół Iwona
  27. Sepioł Anna
  28. Sowa Anna
  29. Szaleniec Dorota
  30. Swiderek Renata
  31. Trela Jolanta
  32. Walczak Aleksandra
  33. Walczykowski Tomasz 
  34. Włodarczyk Jacek 
  35. Zaparta Monika

 

 

 

  1. Biskupska  Renata
  2. Błażkiewicz Edyta
  3. Bogacz Renata
  4. Gąciarz Wioletta
  5. Jach Aneta
  6. Kafel Katarzyna
  7. Konewecka Wioletta
  8. Konieczna Agnieszka
  9. Konieczna Edyta
  10. Kowalczyk Ewa
  11. Kwiecień Anna
  12. Kyzioł Aleksandra
  13. Malżycka Ewa
  14. Marynka Anna
  15. Micuła Sylwia
  16. Misiek Dorota
  17. Mitela Beata
  18. Musial Urszula
  19. Niewiara Malgorzata
  20. Nowakowska Dorota
  21. Podsiadlo Katarzyna
  22. Przecherska Adrianna
  23. Rapacz Barbara
  24. Robakowska Anna
  25. Słota Ewa
  26. Słota Monika
  27. Stefańczyk Marzena
  28. Taczała Aneta
  29. Zielińska Iwona

 

 

 

  1. Amieliszko Agnieszka
  2. Bałazy Elżbieta
  3. Bożek Bożena
  4. Budziosz Ewa
  5. Caban Aneta
  6. Cwała Anna
  7. Daniel Agnieszka
  8. Dulewska Małgorzata 
  9. Fulas Iwona
  10. Gas Joanna
  11. Grądkiewicz Anna
  12. Komenda Dorota
  13. Król Beata
  14. Łyczak Monika
  15. Maj Agnieszka
  16. Marzec Anna
  17. Milewska Elżbieta
  18. Miłek Małgorzata
  19. Otfinowska Krystyna
  20. Podyma Karina
  21. Sitarska Ewa
  22. Słota Dorota 
  23. Sowa Marek 
  24. Szymczyk Jolanta
  25. Sliwoń Katarzyna
  26. Swiek Ewa
  27. Walczak Edyta
  28. Warchoł Małgorzata
  29. Wolska Beata
  30. Żmuda Marzena

 

 

 Rok szkolny 1993/94

 

  1. Adamek Agnieszka
  2. Baran Jolanta 
  3. Budzińska Ewa
  4. Dąbrowsa Iwona
  5. Dudek Elwira
  6. Gajos Janusz
  7. Golimowska Monika
  8. Grzebieluch Monika
  9. Hałas Marcin 
  10. Kieljan Elżbieta
  11. Klucznik Anna 
  12. kluza Radosław
  13. Kurczych Monika
  14. Łaciak Katarzyna
  15. Łata Katarzyna
  16. Miska Małgorzata 
  17. Mucha Magdalena
  18. Murowany Jarosław
  19. Obrusik Elżbieta
  20. Oczkowicz Dorota
  21. Regułki Andrzej 
  22. Rzeźnicka Marta 
  23. Saska Agnieszka
  24. Soczówka Małgorzata 
  25. Sokół Edyta
  26. Sowa Joanna
  27. Szastak Bożenka 
  28. Szumilas Agnieszka 
  29. Szyniec Barbara 
  30. Śpiewak Beata
  31. Wąwoźna Iwona 
  32. Winiarska Beata 
  33. Własiewicz Katarzyna 
  34. Wójtowicz Grzegorz 
  35. Zaprzalska Roma 

 

  1. Adamek Bożena 
  2. Antolska Agnieszka 
  3. Beliczyńska Małgorzata 
  4. Biela Anna 
  5. Bogacz Agnieszka 
  6. Cegła Agnieszka 
  7. Duda Iwona 
  8. Dulewicz Beata 
  9. Gądek Aneta 
  10. Gądek Marta 
  11. Kajdy Anna 
  12. Kitlińska Marta 
  13. Komenda Mariola 
  14. Kowalczyk Marta 
  15. Krzyszkiewicz Anna 
  16. Kucharska Gabriela 
  17. Madejska Aneta
  18. Maj Monika 
  19. Małupa Mgdalena 
  20. Marzec Dorota 
  21. Marzec Ewa 
  22. Nocuń Monika 
  23. Nowak Katarzyna 
  24. Pardela Mariola
  25. Puta Jolanta 
  26. Skowronek Alicja 
  27. Szczepka Jolanta 
  28. Szopa Agata 
  29. Wilk Marta 
  30. Włudarz Aneta 
  31. Zakrocka Beata 
  32. Zębala Małgorzata