logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Licznik odwiedziń
328136
Dziś617
Wczoraj692
Ten tydzień3295
Ten miesiąc7533
Wszystkie328136
grudzień 2015
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

Relacja z Dnia Otwartego w 2017r.

Cieszymy się, że podczas dnia otwartego naszą szkołę odwiedziło dużo gimnazjalistów i ich rodziców, mieli oni okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Gimnazjaliści mogą podjąć naukę w Zespole Szkół Nr 1 w 4-letnim Technikum kształcącym w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista, technik geodeta, technik handlowiec, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz w 3-letniej Branżowej Szkole I Stopnia – wielozawodowej.

Oferta edukacyjna szkoły dostosowana jest do rynku pracy i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów, rodziców oraz pracodawców. Podczas dnia otwartego przybyli goście mogli zwiedzić całą naszą szkołę. W pracowniach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt prezentowane były kierunki kształcenia oraz oferowane przez szkołę zajęcia dodatkowe. Gimazjaliści mieli okazję porozmawiać z uczniami, nauczycielami i przekonać się jaka atmosfera panuje w szkole. Szkole, w której każdy uczeń może rozwijać swoje zainteresowania i zdobyć ciekawy zawód i w przyszłości dobrze zarabiać.

45
42 43

58 68

Na sali gimnastycznej miała miejsce część artystyczna. Zebranych powitała wicedyrektor Agata Malinowska-Sepielak, która skupiła się na najważniejszych aspektach nauczania, pracy wychowawczej, opiekuńczej oraz wspomagania rozwoju uczniów. Wspomniała o najważniejszych sukcesach szkoły i uczniów oraz o współpracy zagranicznej „Ekonomika”. Dzięki wymianom oraz wizytom studyjnym uczniowie mają możliwość wymiany poglądów, doświadczeń i nawiązania nowych międzynarodowych przyjaźni. Od kilku lat kwitnie współpraca ze szkołami niemieckimi z Bunde i Hamm, a także z francuską szkołą w Le Longeron. W ramach projektu Leonardo da Vinci „Marketing dla każdego” uczniowie ZS Nr 1 uczestniczyli w wyjazdach do Włoch, Turcji, Czech, Niemiec i Finlandii.

39

Tego dnia obecny był Pan Jerzy Borowski, starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Miechowie. Zespół Szkół Nr 1 od wielu lat współpracuje z Cechem Rzemiosł Różnych. Jest to główny pracodawca dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia (dawnej Zasadniczej Szkoły Zawodowej)
cech

Część artystyczna rozpoczęła się walcem w wykonaniu Szkolnego Zespołu Miechowianie. Następnie uczniowie w formie pantomimy zaprezentowali kierunki kształcenia. Młodzież „Ekonomika” rozwija się w różnych dziedzinach artystycznych, o czym mogliśmy się przekonać oglądając  występy wokalne i instrumentalne,  tańce nowoczesne oraz na stepach. Część artystyczną zwieńczył nie kto inny jak „Zenek Martyniuk”, w którego znakomicie wcielił się Kacper Bojarski, porywając gimnazjalistów do wspólnej zabawy. Na scenie pojawił się również absolwent naszej szkoły Piotr Malinowicz ze swoim zespołem muzycznym - Destin.

30

eko 38

Goście otrzymali od nas również propozycje skierowane do krewnych, znajomych, którzy chcieliby kształcić się w Szkole dla Dorosłych. Pokaz (ćwiczenia i prelekcje) przygotowały opiekunki i słuchacze szkół policealnych.

15

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za włączenie się w organizację tego wydarzenia. Bez Waszej energii i zaangażowania nie byłoby tak fantastycznie!