logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Licznik odwiedziń
623869
Dziś716
Wczoraj749
Ten tydzień716
Ten miesiąc13060
Wszystkie623869
luty 2020
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

 

Lista uczniów Technikum posiadających średnią ocen powyżej 4,75
za II semestr roku szkolnego 2015/2016

Lp. Klasa Imię i nazwisko Średnia ocen
1. II G Bernarda Gębka 5,50
2. III H Kamila Budziosz 5,44
3. III H Iwona Chyla 5,33
4. I GR Anna Basoń 5,33
5. III S Paulina Słota 5,27
6. III S Katarzyna Pycia 5,22
7. III P Katarzyna Kwiecień 5,18
8. III P Angelika Pogórska 5,17
9. I GR Ewelina Szopa 5,17
10. III S Kamil Gas 5,16
11. III G Kamil Rokicki 5,12
12. III H Agata Baran 5,11
13. II R Kamila Kotnis 5,11
14. I P Paulina Otręba 5,11
15. III S Marzena Mosur 5,0
16. III R Agnieszka Czekaj 5,0
17. II H Anita Paszkot 5,00
18. I S Katarzyna Starościak 5,0
19. I GR Karolina Wieczorek 5,0
20. II H Magdalena Banyś 4,95
21. I H Mateusz Marchajski 4,95
22. III H Zuzanna Kawiorska 4,94
23. II P Kinga Chwastek 4,94
24. II P Patrycja Łapińska 4,94
25. I GR Karolina Warzecha 4,94
26. II S Anna Szlęk 4,93
27. III R Ilona Cegła 4,92
28. I S Angelika Gęgotek 4,88
29. IIS Tomasz Kawiorski 4,87
30. III G Karolina Nowak 4,87
31. III R Justyna Zawadzka 4,84
32. II R Jagoda Terka 4,84
33. III S Judyta Kwiatkowska 4,83
34. III R Monika Chojnacka 4,83
35. II P Patrycja Zegan 4,83
36. I S Patrycja Basoń 4,83
37. I P Agnieszka Góral 4,83
38. I GR Grzegorz Cierpisz 4,83
39. I GR Karolina Cegła 4,82
40. II S Monika Stano 4,80
41. II H Aleksandra Pieczyrak 4,79
42. II P Eliza Styczeń 4,78
43. I P Julia Wrzesień 4,78
44. III S Dominika Zdechlik 4,77
45. III G Wioleta Ostrowska 4,75
46. III G Izabela Domagała 4,75
47. I H Bartłomiej Siemlat 4,75

 

 

Lista uczniów klas IV Technikum posiadających średnią ocen powyżej 4,75

w semestrze II roku szkolnego 2015/2016

Lp. Klasa Imię i nazwisko Średnia ocen za II semestr 2015/2016 Średnia ocen za okres 4 lat
1. IV P Klaudia Grela - 5,0
2. IV P Ilona Turska - 4,89
3. IV P Anita Florek - 4,75
4. IV R Aneta Gacek 5,0 5,0
5. IV R Monika Zmarzła 5,16 5,17
6. IV R Mateusz Siemlat 4,83 4,96
7. IV R Albert Konieczkowicz 4,75 4,92
8. IV R Karolina Owczarczyk - 4,82
9. IV R Sandra Tomasik - 4,75
10. IV G Klaudia Cicha 5,29 5,28
11. IV G Kesja Niedziela 4,92 4,86
12. IV G Łukasz Świątek - 4,79
13. IV G Hubert Chac 4,79 -
14. IV H Karolina Kramarz - 5,10
15. IV H Patrycja Lech - 5,24
16. IV H Patrycja Ragan - 4,97
17. IV S Kinga Nowak - 4,75
18. IV S Anna Musiał - 4,75

 

 

Lista uczniów klas IV Technikum za wzorową frekwencję

w semestrze II roku szkolnego 2015/2016

Lp. Klasa Imię i nazwisko
1. IV P Agnieszka Stachurka
2. IV G Klaudia Cicha
3. IV G Łukasz Świątek

Lista uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej posiadających średnią ocen powyżej 4,75
za II semestr roku szkolnego 2015/2016

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko Średnia ocen
1. II B Teresa Komenda 5,0
2. III A Paulina Żytko 5,0
3. III A Wioleta Pławińska 4,90
4. II B Michał Otfinowski 4,86
5. II A Beniamin Sakłak 4,82
6. I A Kinga Mazur 4,77
7. I A Rafał Duszyc 4,77